satın almak BYCHPS ile ESD40
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 415V |
| Boyut / Boyut: | 0.689" Dia x 1.398" L (17.50mm x 35.50mm) |
| Dizi: | ESD |
| Tepki Süresi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cylindrical, Blade Terminal (Alternating) |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | 1500 @ Unknown Test |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ESD40 |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE 40AMP 415V AC INDUSTRIAL |
| Güncel Beğeni: | 40A |
| Sınıf: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 80kA |
| Onaylar: | - |
| Uygulamalar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |