satın almak BYCHPS ile EZE240A18R
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Yük: | 24 ~ 280 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 18 ~ 36VAC |
| Fesih Stili: | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Dizi: | EZ |
| röle Tipi: | Relay |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Module |
| çıkış Tipi: | AC |
| Devlet Direnişi (Maks): | - |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Üretici parti numarası: | EZE240A18R |
| Yük akımı: | 18A |
| Genişletilmiş Açıklama: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Açıklama: | RELAY SSR 18A 240VAC AC OUT QC |