satın almak BYCHPS ile F1827CAH1000
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kapalı Devlet: | 1000V |
|---|---|
| Gerilim - Kapı Tetik (VGT) (Max): | 3V |
| yapı: | Common Anode - SCR/Diode |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Module |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| SCR, Diyot Sayısı: | 1 SCR, 1 Diode |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Üretici parti numarası: | F1827CAH1000 |
| Genişletilmiş Açıklama: | SCR Module 1000V 25A (DC) Common Anode - SCR/Diode Chassis Mount Module |
| Açıklama: | MODULE SCR/DIODE 25A 380VAC |
| Güncel - Devlet (Bu (RMS)) (Max) On: | 25A (DC) |
| Güncel -. Sigara Cum 50 Dalgalanma, 60Hz (ITSM): | 400A @ 60Hz |
| Güncel - Kapı Tetik (IGT) (Max): | 150mA |