satın almak BYCHPS ile F1892RD1000
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.4V @ 270A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 1000V (1kV) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | Module |
| hız: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Module |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | F1892RD1000 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1000V (1kV) 90A (DC) Chassis Mount Module |
| diyodu, tip: | Standard |
| diyot Yapılandırma: | 1 Pair Series Connection |
| Açıklama: | DIODE MODULE 1KV 90A |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | - |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io) (Diyot başına): | 90A (DC) |