satın almak BYCHPS ile F20J1K5E
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±5% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±260ppm/°C |
| Boyut / Boyut: | 0.750" L x 0.375" W (19.05mm x 9.53mm) |
| Dizi: | Stackohm® 250 |
| Direnç (Ohm): | 1.5k |
| Güç (Watt): | 20W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Flat Oval |
| Diğer isimler: | OHF20J1K5E OHF20J1K5E-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 350°C |
| montaj Özelliği: | Flange Braces, Right Angle |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | F20J1K5E |
| kurşun Stil: | Solder Lugs |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.375" (9.53mm) |
| Özellikler: | - |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Açıklama: | RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 20W |