satın almak BYCHPS ile FBP-350
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 700V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 700V |
| Boyut / Boyut: | 2.126" Dia x 2.626" L (54.00mm x 66.70mm) |
| Dizi: | FBP |
| Tepki Süresi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Bolt Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | FBP-350 |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | BUSS SEMI CONDUCTOR FUSE |
| Güncel Beğeni: | 350A |
| Sınıf: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 200kA |
| Onaylar: | UR |
| Uygulamalar: | Semiconductors |
| Email: | [email protected] |