satın almak BYCHPS ile FDLL333
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.15V @ 300mA |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 125V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | LL-34 |
| hız: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80 |
| Diğer isimler: | FDLL333-ND FDLL333TR |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | 175°C (Max) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 15 Weeks |
| Üretici parti numarası: | FDLL333 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 125V 200mA Surface Mount LL-34 |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE GEN PURP 125V 200MA LL34 |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 3nA @ 125V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 200mA |
| Vr, F @ Kapasitans: | 6pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |