satın almak BYCHPS ile FERD20M60SR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 560mV @ 20A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 60V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | I2PAK |
| hız: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-262-3 Full Pack, I²Pak |
| Diğer isimler: | 497-16009-5 |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | 175°C (Max) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | FERD20M60SR |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 60V 20A Through Hole I2PAK |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE FET 20A 60V SGL I2PAK |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 230µA @ 60V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 20A |
| Vr, F @ Kapasitans: | - |
| Email: | [email protected] |