satın almak BYCHPS ile FERD40M45CT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 500mV @ 20A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 45V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-220AB |
| hız: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-220-3 |
| Diğer isimler: | 497-14548-5 FERD40M45CT-ND |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | 175°C (Max) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | FERD40M45CT |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 45V 20A Through Hole TO-220-3 |
| diyodu, tip: | Standard |
| diyot Yapılandırma: | 1 Pair Common Cathode |
| Açıklama: | DIODE ARRAY GP 45V 20A TO220AB |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 650µA @ 45V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io) (Diyot başına): | 20A |