satın almak BYCHPS ile FL11T2
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 27000V (27kV) |
| Boyut / Boyut: | 0.750" Dia x 23.00" L (19.05mm x 584.20mm) |
| Dizi: | Edison™ |
| Tepki Süresi: | Slow |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Fuse Link |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 9 Weeks |
| Üretici parti numarası: | FL11T2 |
| sigorta Tipi: | Fuse Link |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE LK CPS T 002A NRB 23" |
| Güncel Beğeni: | 2A |
| Sınıf: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | - |
| Onaylar: | - |
| Uygulamalar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |