satın almak BYCHPS ile FL3K140
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 27000V (27kV) |
| Boyut / Boyut: | 1.000" Dia x 23.00" L (25.40mm x 584.20mm) |
| Dizi: | Edison™, FL |
| Tepki Süresi: | Fast |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Fuse Link |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 5 Weeks |
| Üretici parti numarası: | FL3K140 |
| sigorta Tipi: | Fuse Link |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE LINK EDISON TYPE K 140A RB |
| Güncel Beğeni: | 140A |
| Sınıf: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | - |
| Onaylar: | - |
| Uygulamalar: | Transformer Protection |
| Email: | [email protected] |