satın almak BYCHPS ile FMMT618TC
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 20V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 200mV @ 50mA, 2.5A |
| transistör Türü: | NPN |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-23-3 |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 625mW |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | FMMT618TC |
| Frekans - Geçiş: | 140MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 20V 2.5A 140MHz 625mW Surface Mount SOT-23-3 |
| Açıklama: | TRANS NPN 20V 2.5A SOT23-3 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 200 @ 2A, 2V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 100nA |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 2.5A |
| Email: | [email protected] |