satın almak BYCHPS ile FN258HV-100-35
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Nominal DC: | - |
|---|---|
| Gerilim - Nominal AC (Faz-Faz): | 690V |
| Gerilim - Nominal AC (Toprağa / Nötr Faz): | 400V |
| Gerilim - Nominal AC: | - |
| Fesih Stili: | Terminal Block |
| Dizi: | FN 258 |
| Diğer isimler: | 296-919 801306 |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 100°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | FN258HV-100-35 |
| İndüktans: | - |
| Frekans - İşletim: | DC ~ 60Hz |
| filtre Türü: | Three Phase (Delta) |
| Açıklama: | LINE FILTER 100A CHASSIS MOUNT |
| Geçerli: | 100A |