satın almak BYCHPS ile FN3258-75-34
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Nominal DC: | - |
|---|---|
| Gerilim - Nominal AC (Faz-Faz): | 480V |
| Gerilim - Nominal AC (Toprağa / Nötr Faz): | 277V |
| Gerilim - Nominal AC: | - |
| Fesih Stili: | Terminal Block |
| Dizi: | FN 3258 |
| Diğer isimler: | 801-122 802111 817-1379 FN3258 - 75-34 FN32587534 |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 100°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | FN3258-75-34 |
| İndüktans: | - |
| Frekans - İşletim: | DC ~ 60Hz |
| filtre Türü: | Three Phase (Delta) |
| Açıklama: | LINE FILTER 75A CHASSIS MOUNT |
| Geçerli: | 75A |
| yapılandırma: | Single Stage |
| Onaylar: | CSA, ENEC, UR |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |