satın almak BYCHPS ile FN3280H-200-40
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Nominal DC: | - |
|---|---|
| Gerilim - Nominal AC (Faz-Faz): | 520V |
| Gerilim - Nominal AC (Toprağa / Nötr Faz): | 300V |
| Gerilim - Nominal AC: | 480V |
| Fesih Stili: | Terminal Post |
| Dizi: | FN 3280 |
| Diğer isimler: | 801-915 806176 817-1408 FN3280H20040 |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 100°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | FN3280H-200-40 |
| İndüktans: | - |
| Frekans - İşletim: | DC ~ 60Hz |
| filtre Türü: | Three Phase (Wye) |
| Açıklama: | LINE FILTER 480VAC 200A CHASS |
| Geçerli: | 200A |
| yapılandırma: | Two Stage |
| Onaylar: | CSA, ENEC, UR |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |