satın almak BYCHPS ile FN7510-32-M4
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Konu Boyutu: | M12x2 |
| sıcaklık Katsayısı: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.864" Dia x 2.480" L (21.95mm x 63.00mm) |
| Dizi: | FN 751X |
| Puanlar: | Y2 |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | Axial - Threaded Terminals |
| Diğer isimler: | 297-892 801798 817-1729 FN7510-32-M4-ND FN751032M4 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 100°C |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | FN7510-32-M4 |
| ekleme Kaybı: | - |
| Yükseklik (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 4700pF Feed Through Capacitor 1000V (1kV) 32A 0.52 mOhm (Typ) Axial - Threaded Terminals |
| Açıklama: | CAP FEEDTHRU 4700PF 1KV AXIAL |
| DC Direnci (DCR) (Maks.): | 0.52 mOhm (Typ) |
| Geçerli: | 32A |
| kapasitans: | 4700pF |
| Email: | [email protected] |