satın almak BYCHPS ile FPR2A-0R075F1
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±1% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±50ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-218 (TO-247) |
| Boyut / Boyut: | 0.610" L x 0.181" W (15.50mm x 4.60mm) |
| Dizi: | FPR |
| Direnç (Ohm): | 0.075 |
| Güç (Watt): | 30W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | TO-247-2 Variant |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 130°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 21 Weeks |
| Üretici parti numarası: | FPR2A-0R075F1 |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.949" (24.10mm) |
| Özellikler: | - |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.075 Ohm ±1% 30W Through Hole Resistor TO-247-2 Variant Metal Foil |
| Açıklama: | RES 0.075 OHM 30W 1% TO218 |