satın almak BYCHPS ile FT8901DD-RB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Min.): | 7V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme (Max): | 27V |
| Gerilim - Çıkış: | - |
| tip: | AC DC Offline Switcher |
| Topoloji: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-DIP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Diğer isimler: | 1219-1161 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | FT8901DD-RB |
| İç Anahtarı (ler): | Yes |
| Sıklık: | 45kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | LED Driver IC 1 Output AC DC Offline Switcher 700mA 8-DIP |
| karartma: | - |
| Açıklama: | IC LED DRIVER OFFLINE 700MA 8DIP |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 700mA |
| Uygulamalar: | - |
| Email: | [email protected] |