satın almak BYCHPS ile FWH-200A
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 500V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 500V |
| Boyut / Boyut: | - |
| Dizi: | FWH |
| Tepki Süresi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Bolt Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | 1900 |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 3 Weeks |
| Üretici parti numarası: | FWH-200A |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CARTRIDGE 200A 500VAC/VDC |
| Güncel Beğeni: | 200A |
| Sınıf: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 200kA AC, 50kA DC |
| Onaylar: | CE, CSA, UR |
| Uygulamalar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |