satın almak BYCHPS ile FX0359
Garanti ile satın alın
| Voltaj: | 250V |
|---|---|
| Fesih Stili: | Solder Lug |
| Dizi: | Touchproof® PC2 |
| Diğer isimler: | 708-1422 |
| Oryantasyon: | Horizontal |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | PCB |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | FX0359 |
| Sigorta Tipi: | Holder |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| sigorta Boyutu: | 5mm x 20mm |
| Ile Kullanım / İlgili Ürünler İçin: | 5mm x 20mm |
| Genişletilmiş Açıklama: | Fuse Holder 10A 250V 1 Circuit Cartridge PCB |
| Açıklama: | FUSE HLDR CARTRIDGE 250V 10A PCB |
| Güncel Beğeni: | 10A |
| İletişim Malzeme: | Brass |
| İletişim Finish: | Silver |
| Email: | [email protected] |