satın almak BYCHPS ile FZT1051ATC
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 40V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 340mV @ 100mA, 5A |
| transistör Türü: | NPN |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-223 |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 2.5W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-261-4, TO-261AA |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | FZT1051ATC |
| Frekans - Geçiş: | 155MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 40V 5A 155MHz 2.5W Surface Mount SOT-223 |
| Açıklama: | TRANS NPN 40V 5A SOT223 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 270 @ 1A, 2V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 10nA |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 5A |
| Email: | [email protected] |