satın almak BYCHPS ile FZT796ATA
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 200V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 300mV @ 20mA, 200mA |
| transistör Türü: | PNP |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-223 |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 2W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-261-4, TO-261AA |
| Diğer isimler: | FZT796ATR |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | FZT796ATA |
| Frekans - Geçiş: | 100MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 200V 500mA 100MHz 2W Surface Mount SOT-223 |
| Açıklama: | TRANS PNP 200V 0.5A SOT-223 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 300 @ 10mA, 10V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 100nA (ICBO) |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 500mA |
| Email: | [email protected] |