satın almak BYCHPS ile G2R-24-ASI DC48
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | 33.6 VDC |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | 7.2 VDC |
| Fesih Stili: | PC Pin |
| anahtarlama Gerilim: | 380VAC, 125VDC - Max |
| Dizi: | G2R |
| Yayın Saati: | 5ms |
| röle Tipi: | General Purpose |
| paketleme: | Tray |
| Diğer isimler: | G2R-24-ASI DC48 BY OMB G2R-24-ASIDC48BYOMB G2R-24-ASIDC48BYOMB-ND G2R24ASI48DC G2R24ASIDC48BYOMB G2RN8559R |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 70°C |
| Zaman İşlet: | 15ms |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | G2R-24-ASI DC48 |
| Özellikler: | Sealed - Fully |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VDC Coil Through Hole |
| Açıklama: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 48V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 4A |
| İletişim Malzeme: | Silver Alloy |
| İletişim Formu: | DPDT (2 Form C) |
| bobin Gerilimi: | 48VDC |
| Bobin tipi: | Non Latching |
| bobin Direnci: | 4.17 kOhms |
| bobin Gücü: | 530 mW |
| Bobin Mevcut: | 11.5mA |
| Email: | [email protected] |