satın almak BYCHPS ile G3VM-S3-S
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Yük: | 0 ~ 350 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 1.15VDC |
| Fesih Stili: | Gull Wing |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 6-SOP |
| Dizi: | G3VM |
| röle Tipi: | Relay |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 6-SOP (0.173", 4.40mm) |
| çıkış Tipi: | AC, DC |
| Diğer isimler: | G3VM-S3 G3VMS3S Z161 |
| Devlet Direnişi (Maks): | 35 Ohm |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Üretici parti numarası: | G3VM-S3-S |
| Yük akımı: | 120mA |
| Genişletilmiş Açıklama: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 6-SOP (0.173", 4.40mm) |
| Açıklama: | RELAY SSR SPST 120MA 6-SOP |
| Devre: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |