satın almak BYCHPS ile GA8-6D05R
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Yük: | 24 ~ 280 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 3 ~ 28VDC |
| Fesih Stili: | PC Pin |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Dizi: | GA8 |
| röle Tipi: | Relay |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | 4-SIP |
| çıkış Tipi: | AC |
| Diğer isimler: | 646-1264 GA86D05R GA86D05R-ND |
| Devlet Direnişi (Maks): | - |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 3 Weeks |
| Üretici parti numarası: | GA8-6D05R |
| Yük akımı: | 5A |
| Genişletilmiş Açıklama: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SIP |
| Açıklama: | SSR SIP 5A/240VAC |
| Devre: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |