satın almak BYCHPS ile GBPC2508
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tepe Ters (Max): | 800V |
|---|---|
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.1V @ 12.5A |
| teknoloji: | Standard |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | GBPC |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 4-Square, GBPC |
| Diğer isimler: | GBPC2508DI |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | QC Terminal |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | GBPC2508 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bridge Rectifier Single Phase 800V 25A QC Terminal GBPC |
| diyodu, tip: | Single Phase |
| Açıklama: | RECT BRIDGE GPP 800V 25A GBPC |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 5µA @ 800V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 25A |
| Email: | [email protected] |