satın almak BYCHPS ile GMT-10A
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 60V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 125V |
| Boyut / Boyut: | 0.688" L x 0.127" W x 0.810" H (17.48mm x 3.23mm x 20.57mm) |
| Dizi: | GMT |
| Tepki Süresi: | Fast |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Alarm Indicator |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 3 Weeks |
| Üretici parti numarası: | GMT-10A |
| sigorta Tipi: | Indicating Fuse |
| Özellikler: | Indicating |
| Açıklama: | FUSE INDICATING 10A 125VAC/60VDC |
| Güncel Beğeni: | 10A |
| Sınıf: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 300A AC, 450A DC |
| Onaylar: | UR |
| Uygulamalar: | Telecom |
| Email: | [email protected] |