satın almak BYCHPS ile HC1-HPL-DC100V-F
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | 80 VDC |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | 10 VDC |
| Fesih Stili: | PC Pin |
| anahtarlama Gerilim: | 250VAC - Max |
| Dizi: | HC |
| Yayın Saati: | 20ms |
| röle Tipi: | General Purpose |
| paketleme: | Bulk |
| Çalışma sıcaklığı: | -50°C ~ 60°C |
| Zaman İşlet: | 20ms |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | HC1-HPL-DC100V-F |
| Özellikler: | LED Indicator |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 100VDC Coil Through Hole |
| Açıklama: | RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 100V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 10A |
| İletişim Malzeme: | Silver Alloy, Cadmium Free |
| İletişim Formu: | SPDT (1 Form C) |
| bobin Gerilimi: | 100VDC |
| Bobin tipi: | Non Latching |
| bobin Direnci: | 10 kOhms |
| bobin Gücü: | 1 W |
| Bobin Mevcut: | 11mA |