satın almak BYCHPS ile HC2E-H-AC24V
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | 19.2 VAC |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | 7.2 VAC |
| Fesih Stili: | Plug In |
| anahtarlama Gerilim: | 250VAC - Max |
| Dizi: | HCE |
| Yayın Saati: | 10ms |
| röle Tipi: | General Purpose |
| paketleme: | Bulk |
| Diğer isimler: | 255-1914 HC2E-H-AC24V-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 60°C |
| Zaman İşlet: | 10ms |
| bağlantı Tipi: | Socketable |
| Üretici parti numarası: | HC2E-H-AC24V |
| Özellikler: | Sealed - Amber |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Socketable |
| Açıklama: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 3A |
| İletişim Malzeme: | Silver Alloy |
| İletişim Formu: | DPDT (2 Form C) |
| bobin Gerilimi: | 24VAC |
| Bobin tipi: | Non Latching |
| bobin Direnci: | - |
| bobin Gücü: | 1.2 VA |
| Bobin Mevcut: | 50mA |