satın almak BYCHPS ile HC2K-DC100V-F
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | 80 VDC |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | - |
| Fesih Stili: | Plug In |
| anahtarlama Gerilim: | 250VAC - Max |
| Dizi: | HC |
| Yayın Saati: | 50ms |
| röle Tipi: | General Purpose |
| paketleme: | Bulk |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 50°C |
| Zaman İşlet: | 20ms |
| bağlantı Tipi: | Socketable |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | HC2K-DC100V-F |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 100VDC Coil Socketable |
| Açıklama: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 100V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 3A |
| İletişim Malzeme: | Silver Alloy, Cadmium Free |
| İletişim Formu: | DPDT (2 Form C) |
| bobin Gerilimi: | 100VDC |
| Bobin tipi: | Latching, Dual Coil |
| bobin Direnci: | - |
| bobin Gücü: | 1.56 VA |
| Bobin Mevcut: | 15.6mA |
| Email: | [email protected] |