satın almak BYCHPS ile HC4ED-L-DC100V
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | 80 VDC |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | 10 VDC |
| Fesih Stili: | Plug In |
| anahtarlama Gerilim: | 250VAC - Max |
| Dizi: | HCE |
| Yayın Saati: | 20ms |
| röle Tipi: | General Purpose |
| paketleme: | Bulk |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 60°C |
| Zaman İşlet: | 20ms |
| bağlantı Tipi: | Socketable |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | HC4ED-L-DC100V |
| Özellikler: | LED Indicator |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Socketable |
| Açıklama: | RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 100V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 1A |
| İletişim Malzeme: | Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) |
| İletişim Formu: | 4PDT (4 Form C) |
| bobin Gerilimi: | 100VDC |
| Bobin tipi: | Non Latching |
| bobin Direnci: | 10 kOhms |
| bobin Gücü: | 1 W |
| Bobin Mevcut: | 11mA |