satın almak BYCHPS ile HCF4024BEY
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| tetik Tipi: | Negative Edge |
| Zamanlama: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 14-DIP |
| Dizi: | 4000B |
| Reset: | Asynchronous |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Diğer isimler: | 497-1353-5 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Elementlerin sayısı: | 1 |
| Eleman başına Bit sayısı: | 7 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | HCF4024BEY |
| Mantık türü: | Binary Counter |
| Genişletilmiş Açıklama: | Counter IC Binary Counter Element 7 Bit Negative Edge 14-DIP |
| yön: | Up |
| Açıklama: | IC COUNTER/DIVIDER 7ST 14-DIP |
| Oranı Sayısı: | 24MHZ |
| Email: | [email protected] |