satın almak BYCHPS ile HCPT1309-1R0-R
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.539" L x 0.472" W (13.70mm x 12.00mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | HCPT1309 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 513-1519 HCPT1309-1R0-R-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Powdered Iron |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | HCPT1309-1R0-R |
| İndüktans: | 960nH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.354" (9.00mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 960nH Unshielded Wirewound Inductor 19.4A 1.9 mOhm Radial |
| Açıklama: | FIXED IND 960NH 19.4A 1.9 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 1.9 mOhm |
| Güncel Beğeni: | 19.4A |
| Güncel - Doygunluk: | 40A |
| Email: | [email protected] |