satın almak BYCHPS ile HG2-AC24V-F
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | 19.2 VAC |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | 7.2 VAC |
| Fesih Stili: | Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| anahtarlama Gerilim: | 250VAC - Nom |
| Dizi: | HG |
| Yayın Saati: | 30ms |
| röle Tipi: | General Purpose |
| paketleme: | Bulk |
| Çalışma sıcaklığı: | -50°C ~ 40°C |
| Zaman İşlet: | 30ms |
| bağlantı Tipi: | Socketable |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | HG2-AC24V-F |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Socketable |
| Açıklama: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 24V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 20A |
| İletişim Malzeme: | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| İletişim Formu: | DPDT (2 Form C) |
| bobin Gerilimi: | 24VAC |
| Bobin tipi: | Non Latching |
| bobin Direnci: | - |
| bobin Gücü: | 3.6 VA |
| Bobin Mevcut: | 150mA |