satın almak BYCHPS ile HHM
Garanti ile satın alın
| Voltaj: | 32V |
|---|---|
| Fesih Stili: | Wire Leads |
| Dizi: | MINI® |
| Diğer isimler: | 283-2948 HHM-ND |
| Oryantasyon: | - |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Free Hanging In Line |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 3 Weeks |
| Üretici parti numarası: | HHM |
| Sigorta Tipi: | Holder |
| sigorta Tipi: | Blade |
| sigorta Boyutu: | 0.43" L x 0.15" W x 0.64" H (10.92mm x 3.81mm x 16.25mm) |
| Ile Kullanım / İlgili Ürünler İçin: | MINI ATC, MINI ATO |
| Genişletilmiş Açıklama: | Fuse Holder 24A 32V 1 Circuit Blade Free Hanging In Line |
| Açıklama: | FUSE HLDR BLADE 32V 24A IN LINE |
| Güncel Beğeni: | 24A |
| İletişim Malzeme: | - |
| İletişim Finish: | - |
| Email: | [email protected] |