satın almak BYCHPS ile HI-8435PQIF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 44-QFP (10x10) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 44-QFP |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | HI-8435PQIF |
| Genişletilmiş Açıklama: | Avionics Sensor, Low Side Driver PMIC 44-QFP (10x10) |
| Açıklama: | LOW SIDE DRIVER |
| Güncel - Tedarik: | 15mA |
| Uygulamalar: | Avionics Sensor, Low Side Driver |
| Email: | [email protected] |