satın almak BYCHPS ile HM50-152KLF
Garanti ile satın alın
| tip: | - |
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | Axial |
| Boyut / Boyut: | 0.295" Dia x 0.630" L (7.50mm x 16.00mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | HM50 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Axial |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | - |
| Üretici parti numarası: | HM50-152KLF |
| İndüktans: | 1.5mH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Frekans - Deney: | 1kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1.5mH Unshielded Inductor 270mA 3.45 Ohm Max Axial |
| Açıklama: | FIXED IND 1.5MH 270MA 3.45 OHM |
| DC Direnç (DCR): | 3.45 Ohm Max |
| Güncel Beğeni: | 270mA |
| Güncel - Doygunluk: | 330mA |
| Email: | [email protected] |