satın almak BYCHPS ile HM51-151KLF
Garanti ile satın alın
| tip: | - |
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | Axial |
| Boyut / Boyut: | 0.492" Dia x 0.906" L (12.50mm x 23.00mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | HM51 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Axial |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | - |
| Üretici parti numarası: | HM51-151KLF |
| İndüktans: | 150µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Frekans - Deney: | 1kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 150µH Unshielded Inductor 2A 129 mOhm Max Axial |
| Açıklama: | FIXED IND 150UH 2A 129 MOHM TH |
| DC Direnç (DCR): | 129 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 2A |
| Güncel - Doygunluk: | 2.22A |
| Email: | [email protected] |