satın almak BYCHPS ile HM53-003R0HLF
Garanti ile satın alın
| tip: | Toroidal |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.965" Dia (24.50mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | HM53 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | - |
| Üretici parti numarası: | HM53-003R0HLF |
| İndüktans: | 3.1µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.551" (14.00mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 3.1µH Unshielded Toroidal Inductor 13.5A 4.5 mOhm Max Radial |
| Açıklama: | FIXED IND 3.1UH 13.5A 4.5 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 4.5 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 13.5A |
| Güncel - Doygunluk: | - |
| Email: | [email protected] |