satın almak BYCHPS ile HM56-11121R0LF
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±15% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.433" L x 0.461" W (11.00mm x 11.70mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | HM56 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici parti numarası: | HM56-11121R0LF |
| İndüktans: | 1µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1µH Shielded Wirewound Inductor 28A 2 mOhm Radial |
| Açıklama: | FIXED IND 1UH 28A 2 MOHM TH |
| DC Direnç (DCR): | 2 mOhm |
| Güncel Beğeni: | 28A |
| Güncel - Doygunluk: | 37A |
| Email: | [email protected] |