satın almak BYCHPS ile HM77-20001LFTR
Garanti ile satın alın
| tip: | Toroidal |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.340" L x 0.340" W (8.64mm x 8.64mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | HM77 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 130°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | - |
| Üretici parti numarası: | HM77-20001LFTR |
| İndüktans: | 6.2µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.250" (6.35mm) |
| Frekans - Rezonans Öz: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 6.2µH Unshielded Toroidal Inductor 1.4A 70 mOhm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 6.2UH 1.4A 70 MOHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 70 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 1.4A |
| Güncel - Doygunluk: | - |
| Email: | [email protected] |