satın almak BYCHPS ile HP2-L-DC24V
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | 19.2 VDC |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | 3.6 VDC |
| Fesih Stili: | Plug In, Quick Connect - 0.205" (5.2mm) |
| anahtarlama Gerilim: | 250VAC - Nom |
| paketleme: | Bulk |
| Diğer isimler: | 255-3434 HP2-L-DC24V-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -50°C ~ 40°C |
| Zaman İşlet: | 25ms |
| bağlantı Tipi: | Socketable |
| Üretici parti numarası: | HP2-L-DC24V |
| Özellikler: | LED Indicator |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable |
| Açıklama: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 10A |
| İletişim Malzeme: | Silver (Ag) |
| İletişim Formu: | DPDT (2 Form C) |
| bobin Gerilimi: | 24VDC |
| Bobin tipi: | Non Latching |
| bobin Direnci: | 440 Ohms |
| bobin Gücü: | 1.3 W |
| Bobin Mevcut: | 54.5mA |