satın almak BYCHPS ile HP3-AC115V
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | 92 VAC |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | 34.5 VAC |
| Fesih Stili: | Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| anahtarlama Gerilim: | 250VAC - Nom |
| Dizi: | HP |
| Yayın Saati: | 30ms |
| röle Tipi: | General Purpose |
| paketleme: | Bulk |
| Çalışma sıcaklığı: | -50°C ~ 40°C |
| Zaman İşlet: | 30ms |
| bağlantı Tipi: | Socketable |
| Üretici parti numarası: | HP3-AC115V |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 115VAC Coil Socketable |
| Açıklama: | RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 115V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 10A |
| İletişim Malzeme: | Silver (Ag) |
| İletişim Formu: | 3PDT (3 Form C) |
| bobin Gerilimi: | 115VAC |
| Bobin tipi: | Non Latching |
| bobin Direnci: | - |
| bobin Gücü: | 3.3 VA |
| Bobin Mevcut: | 28.5mA |