satın almak BYCHPS ile HV861K7-G
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.5 V ~ 4.5 V |
|---|---|
| tip: | EL Lamp Driver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-QFN (3x3) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | HV861K7-G |
| Sıklık: | 40kHz ~ 200kHz |
| karartma: | Yes |
| Açıklama: | IC LED DRIVER DIMMABLE 16WQFN |
| Güncel - Tedarik: | 25mA |
| Akım - Çıkış Kaynağı / Lavabo: | - |
| Email: | [email protected] |