satın almak BYCHPS ile ICM7218AIJIR5254
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4 V ~ 6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-CDIP Frit Seal with Window |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 28-CDIP (0.600", 15.24mm) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ICM7218AIJIR5254 |
| arayüzey: | - |
| Ekran tipi: | LED |
| Rakamlar veya Karakterler: | 8 Digits |
| Açıklama: | IC DRIVER DECODER 8DIG 28-CERDIP |
| Güncel - Tedarik: | 2.5mA |
| yapılandırma: | 7 Segment |
| Email: | [email protected] |