satın almak BYCHPS ile ICM7244AIM44ZT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 44-MQFP (10x10) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 44-QFP |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | ICM7244AIM44ZT |
| arayüzey: | Serial |
| Ekran tipi: | LED |
| Rakamlar veya Karakterler: | 8 Characters |
| Açıklama: | IC LED DRVR 16 SEG 8 CHAR 44MQFP |
| Güncel - Tedarik: | 180mA |
| yapılandırma: | 16 Segments |
| Email: | [email protected] |