satın almak BYCHPS ile INA169QPWRG4Q1
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Giriş: | 2.7 V ~ 60 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-TSSOP |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q100 |
| algılama Yöntemi: | High-Side |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Diğer isimler: | 296-28957-2 INA169QPWRG4Q1-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | INA169QPWRG4Q1 |
| Görev, işlev: | Current Monitor |
| Genişletilmiş Açıklama: | Current Monitor Regulator High-Side 8-TSSOP |
| Açıklama: | IC CURRENT SHUNT MONITOR 8TSSOP |
| Akım - Çıkış: | - |
| Hassasiyet: | ±0.5% |
| Email: | [email protected] |