satın almak BYCHPS ile IPW60R199CP
Garanti ile satın alın
| Id @ Vgs (th) (Max): | 3.5V @ 660µA |
|---|---|
| teknoloji: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | PG-TO247-3 |
| Dizi: | CoolMOS™ |
| Id, VGS @ rds On (Max): | 199 mOhm @ 9.9A, 10V |
| Güç Tüketimi (Max): | 139W (Tc) |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-247-3 |
| Diğer isimler: | IPW60R199CPFKSA1 IPW60R199CPX IPW60R199CPXK SP000089802 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | IPW60R199CP |
| Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds: | 1520pF @ 100V |
| Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs: | 43nC @ 10V |
| FET Tipi: | N-Channel |
| FET Özelliği: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | N-Channel 600V 16A (Tc) 139W (Tc) Through Hole PG-TO247-3 |
| Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin): | 600V |
| Açıklama: | MOSFET N-CH 600V 16A TO-247 |
| Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id): | 16A (Tc) |