satın almak BYCHPS ile IQ82C55AZ96
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 44-MQFP (10x10) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 44-QFP |
| çıkış Tipi: | Open Drain |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| G / Ç sayısı: | 24 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | IQ82C55AZ96 |
| Kesme Çıktı: | No |
| arayüzey: | Parallel |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | I/O Expander 24 Parallel 44-MQFP (10x10) |
| Açıklama: | IC I/O EXPANDER 24B 44MQFP |
| Akım - Çıkış Kaynağı / Lavabo: | 2.5mA |
| Email: | [email protected] |