satın almak BYCHPS ile ISC1812EB270J
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±5% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 1812 |
| Boyut / Boyut: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | ISC-1812 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 50 @ 2.52MHz |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | 1812 (4532 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ISC1812EB270J |
| İndüktans: | 27µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.134" (3.40mm) |
| Frekans - Deney: | 2.52MHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 13MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 27µH Shielded Wirewound Inductor 212mA 1.56 Ohm Max 1812 (4532 Metric) |
| Açıklama: | FIXED IND 27UH 212MA 1.56 OHM |
| DC Direnç (DCR): | 1.56 Ohm Max |
| Güncel Beğeni: | 212mA |